Танцов ансамбъл “Витошанче” взе участие в МДФ “Млади таланти” и получи грамота за отлично представяне! Пожелаваме нови творчески успехи на талантливите ни танцьори!



Танцов ансамбъл “Витошанче” взе участие в МДФ “Млади таланти” и получи грамота за отлично представяне! Пожелаваме нови творчески успехи на талантливите ни танцьори!


